Lai skan skanīgs skolas zvans!

Rudens pirmā diena. 1. septembris. Zinību diena. Pirmais skolas zvans. Katra cilvēka sidrs sāk sisties ātrāk, sadzirdot vai atsaucot atmiņā šos vārdus.

Lāču pamatskolā šī diena bija īpaša 13 maziem, vēl nedrošiem pirmklasniekiem, 10 brašiem devītklasniekiem, kā arī piektklasniekiem, kuri pārgāja pamatskolas posmā. Ciemos pie draudzīgas Lāču pamatskolas saimes bija ieradies mazais LĀCĒNS, kuru pasākuma vadītāja Alīna pamodināja no guļas, viņš gulēja jau kopš 2020. gada oktobra. Lācēns piebiedrojās 9. klases saimei, pasākuma kulminācijā aizveda mazos, zinātkāros pirmklasniekus uz viņu pirmo stundu, ieskandinot pirmo skolas zvanu. Vēl skolā viesojās neparasts viesis – COVIDs, kuru pasākuma vadītājas padarīja vāju un padzina no skolas prom.

Skolas direktors Andris Meškovskis svinīgi uzrunāja skolēnus, skolotājus, darbiniekus un vecākus jaunajā mācību gadā, pasniedza dāvanas pirmklasniekiem un dejotājiem.

Lai mūsu draudzīgajai skolas saimei panākumu un zināšanu pilns gads!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *