“LaLaLa šovs” Vaboles vidusskolā

“LalaLa šova” rīkotāju komanda

29. janvārī Vaboles vidusskolas 7. klase rīkoja dziesmotu un jauku pasākumu “LaLaLa šovs”. Pasākumā piedalījās četras jauktas komandas (katrā viens skolēns no klases), kas par uzvarētāja titulu cīnījās trijās konkursa kārtās. Pirmajā kārtā bija jāzina vārdi Raimonda Paula populārajām dziesmām, un, kad apstājās mūzika, tad dziesmu vajadzēja turpināt dziedāt visai komandai. Otrajā kārtā bija jāsasaista trīs dotos attēlus un jānodzied atbilstoša dziesma. Šajā kārtā jau dziesmas bija no jauniešu iemīļoto grupu “Bermudu divstūris”, “Olas” u.c. Trešajā kārtā vajadzēja atminēt atskaņotās dziesmas nosaukumu. Konkursa gaitai cītīgi līdzi sekoja žūrija, kuras sastāvā bija paši konkursa rīkotāji. Pasākums noritēja jaukā atmosfērā, skatītāji juta līdzi saviem favorītiem. Gan uzvarētāju komanda, gan pārējie par dalību konkursā saņēma arī garšīgas un veselīgas balvas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *