Lasīšanas eksperti Tabores pamatskolā

Zenta Mauriņa: „Lasītājs ir zeme, kurā sēkla aug vai aiziet bojā”

Tabores pamatskola jau divpadsmit gadus piedalās lasītveicināšanas programmā „Bērnu, jauniešu žūrija.” Tā ir valsts atbalstīta Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centra iniciatīva. Lasīšana ir nozīmīgs veids, kā veicināt bērna intelektuālo un emocionālo attīstību. Sadarbībā ar Daugavpils Bērnu bibliotēku „Zīlīte” un Tabores pagasta bibliotēku skolēni tika iepazīstināti ar jaunām grāmatām, kuras bija jāizlasa katrai vecuma grupai. Skolotāja atbalstīja un mudināja lasīt, tā ļaujot bērniem iepazīt grāmatu lasīšanu kā aizraujošu nodarbi brīvajā laikā. Skolēni lasīja un vērtēja grāmatas. Mūsu skolā par vislabākajām grāmatām tika atzītas K. Olsones „Stikla bērni” un „ Zilie jūras vērši ” latviešu autoru fantāzijas un fantastikas stāsti, Rīga, Zvaigzne ABC, 2015. Par paveiktu darbu katrs lasītājs saņēma balvu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *