Latviešu valodas nedēļa ”Aspazijai-150.”

Nedēļas garumā Lāču pamatskolas skolēni iepazinās ar Aspazijas dzīvi un daiļradi. Astoto klašu skolēni piedalījās muzeja stundā, kuru mūsu skolā novadīja  Raiņa māja Berķenelē muzeja darbinieki. Par interesanto stāstījumu, par iespēju rakstīt skolēniem ar tintes spalvām, kā to darīja Rainis un Aspazija, pateicamies muzeja darbiniecēm Inesei Bērziņai un Lilitai Novickai.

Skolēni skatījās multfilmu ”Sēd uz sliekšņa pasaciņa” un pēc tam to ilustrēja un veidoja kolāžas. 7. – 8. klašu skolēni  piedalījās viktorīnā. Nedēļas nogalē, pirms brīvdienām, jautrā noskaņā, tika ieskandēta Aspazijas lielā jubileja. Pasākuma laikā skanēja Aspazijas dzeja, prezentācijā vēlreiz iepazinās ar dzejnieces dzīves spilgtākajiem mirkļiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *