Latviešu valodas un literatūras 41. valsts olimpiādes 8.-9. klašu uzaicināto dalībnieku saraksts

Latviešu valodas un literatūras 41. valsts olimpiādes trešais posms (valsts olimpiāde) notiks 2015. gada 31. martā Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskajā centrā, Rīgā, Kaņiera ielā 15. Dalībnieku reģistrācija no plkst. 10:00, olimpiādes sākums plkst. 11:00. Atgādinām, ka saskaņā ar 2012. gada 5. jūnija Ministru kabineta noteikumu Nr. 384 “Mācību priekšmetu olimpiāžu organizēšanas noteikumi” 25. punktu olimpiādes dalībnieks pirms olimpiādes uzrāda olimpiādes vadītājam personu apliecinošu dokumentu.

No Daugavpils novada uzaicināts Arnis Lociks (Naujenes pamatskola) 9. klase; skolotāja Inese Locika

Savukārt skolēnu pedagogiem tiek piedāvāta tikšanās ar rakstnieci Noru Ikstenu sarunai par literārajām pasakām, kā arī Sapņu īstenošanas darbnīca. Lūgums interesentus, kuri vēlēsies piedalīties šajos pasākumos, apstiprināt savu dalību, reģistrējoties līdz 25.03.2015 RIIMC vietnē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *