Latviešu valodas un literatūras 41.valsts olimpiādes uzaicināto dalībnieku saraksts 11.-12.klasei (papildināts)

Latviešu valodas un literatūras 41.valsts olimpiādes trešais posms notiks 2015.gada 6.martā Latvijas Universitātes Humanitāro zinātņu fakultātē , Rīgā, Visvalža ielā 4a. Dalībnieku reģistrācija no plkst. 10.00, olimpiādes sākums plkst. 11.00. Atgādinām, ka saskaņā ar 2012.gada 5.jūnija Ministru kabineta noteikumu Nr.384 “Mācību priekšmetu olimpiāžu organizēšanas noteikumi” 25.punktu olimpiādes dalībnieks pirms olimpiādes uzrāda olimpiādes vadītājam personu apliecinošu dokumentu.

Savukārt skolēnu pedagogi tiek aicināti apmeklēt starptautisko konferenci “Kreisuma ideja kultūrā”. Konferenci organizē Latvijas Kultūras akadēmijas Zinātniskās pētniecības centrs LKA Teātra mājas Zirgu pasts Karamazovu zālē (Rīga, Dzirnavu iela 46)

Kā arī skolēnu pedagogi tiek aicināti apmeklēt Latvijas Universitātes 73. konferences Folkloristikas sekciju LU Humanitāro zinātņu fakultātē Rīgā, Visvalža ielā 4a, 305.telpā „Vērtību aspekti latviešu folklorā”.

No Daugavpils novada skolām uzaicinātie:
• Veronika Božko, Sventes vidusskola
• Ilze Rūtiņa, Špoģu vidusskola
• Jolanta Zeile, Špoģu vidusskola

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *