Latvija ir mūsu sirdīs

Visu novembri Zemgales vidusskolas skolēni dāvināja Latvijai savas labo darbu dāvanas. Katru dienu, nēsājot piespraustu karoga daļiņu, visi jutās pacilāti, izrādot lepnumu par savu valsti.

5. novembrī vidusskolēni satikās ar Daugavpils 34. Zemessardzes bataljona pārstāvjiem, kuri stāstīja gan par profesionālo dienestu, gan par brīvdienu apmācības dienestu brīvprātīgiem. Skolēniem bija iespēja apskatīt zemessarga mugursomas saturu, kā arī pielaikot speciālo vesti un bruņucepuri.

7. novembrī skolā notika dažādas aktivitātes, kas veltītas Latvijas nedēļai. Sākumskolas klases piedalījās viktorīnā „Manai Latvijai – 100!”. Jautājumi bija sadalīti pa četrām tēmām- simbolika, pilsētas, upes un ezeri, daba un dzīvnieki. Viktorīnā piedalījās visi bērni. Atbilstoši katras klases bērnu vecumam bija sastādīti jautājumi. Kopā bērniem sanāca atrast atbildes uz 50 jautājumiem un paplašināt savu redzesloku ar jaunu informāciju. Tagad bērni zina, kur Latvijā atrodas Pasaku mežs, kurā pilsētā dzīvo stārķi, kurā novadā var satikt melno stārķi, cik Latvijā upju un strautu un vēl daudz citas informācijas.

5.-8.klašu grupa piedalījās konkursā „Lāčplēša kauss”, kur zēnu komandas varēja mēroties spēkiem sportiskās aktivitātēs. 9.-12.klašu grupa tradicionāli piedalījās konkursā „Erudīts”. 11.novembrī, Lāčplēša dienā, skolēnu pašpārvaldes pārstāvji piedalījās lāpu gājienā Daugavpilī. 14.novembrī pēc stundām visi klātesošie pie skolas piedalījās akcijā „Latvija ir mūsu sirdīs”. Nedēļa tika noslēgta ar brīnišķīgu koncertu, kas veltīts Latvijas simtgadei. Daudz laimes, Latvija!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *