Latvijas ceļš ievijas Vaboles vidusskolā…

Šogad 17. novembrī Vaboles vidusskolā ievijās Latvijas ceļš – tāds krāsains un bagātīgs, tāds pārsteidzoši skaists un reizē arī sāpīgs… Ceļš visus skolēnus un skolotājus ir savedis kopā, lai svētku priekšvakarā mēs visi kopīgi izstaigātu Latvijas ceļus, apstājoties, ieklausoties un aizdomājoties, kāpēc mēs svinam valsts svētkus vai atzīmējam atceres dienas.

Kā zināms, viens no valsts simboliem ir karogs. Arī Vaboles vidusskola nesen izveidojusi savu skolas simbolu – karogu, kas tagad goda vietā atradīsies abās skolas ēkās. Jaunos karogus iesvētīja Līksnas draudzes prāvests Jānis Smirnovs.

Pasākumā arī tika godinātas trīs ģimenes – no katras klašu grupas pa vienai, kas ikdienā aktīvi sadarbojas ar skolu, savus audzināšanas darba pienākumus veic atbildīgi un ar sirdssiltumu ikdienā rāda pozitīvu piemēru bērniem un līdzcilvēkiem.

Par svētku pasākuma muzikālo noformējumu rūpējās vokālais ansamblis un folkloras kopa ”Kanči”.

Latvijas ceļš mūs ved pretī nākotnei, apstājoties un aizdomājoties, mēs saprotam, ka katru gadu tas kļūst garāki un garāki. Droši iesim pa sev izvēlēto ceļu, apzinoties, ka tie atbalsojas Latvijas sirdī!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *