Latvijas Leļļu teātra viesizrāde “Mazā raganiņa”

Projekta „Skolas soma” ietvaros Sventes vidusskolas 6.-7. klases grupa 11.februārī devās uz Latgales vēstniecību Gors, kur noskatījās Latvijas Leļļu teātra viesizrādi divos cēlienos “Mazā raganiņa.

Izrādes režisore Laila Kirmuška, jaunās veidotāju komandā ir mākslinieces Vita Radziņa (scenogrāfija) un Gita Peta (lelles), mūzikas autori Viesturs Zandersons un Rihards Zelezņevs, kustību konsultante Lilija Lipora un gaismu mākslinieks Uldis Andersons. Dziesmu tekstus sacerējusi Daina Strelēvica.

Skolēni varēja vienlaikus iepazīties un izbaudīt vienu no teātra mākslas veidiem, proti leļļu teātri, piedzīvot klātienē kultūras notikumu, gūstot emocionālo un estētisko pieredzi un attīstot personiskās kultūras vajadzības. Šādā veidā Sventes vidusskolas skolēni gatavojas īstenot Skolas 2030. mērķus. Milzīgs PALDIES „Latvijas skolas somai” par šo iespēju!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *