Latvijas Neatkarības atjaunošanas 25. gadadiena

Manas dzimtenes svētie bērzi
Stāv pulciņos zilgani bāli
Un klusi plaukstošām rokām
Svētī dīgstošo zāli.
(F.Bārda)

Trīs dienu laikā Nīcgales pamatskolas skolēni  atcerējās Latvijas Neatkarības atjaunošanas 25. gadadienu

1. Skaistajā, bet mazliet apmākušajā  29.aprīļa dienā,  atzīmējot Latvijas Neatkarības atjaunošanas 25. gadadienu, Nīcgales pamatskolas skolēni un skolotāji Daugavas ielā Nīcgalē iestādīja  bērzu aleju. Kociņus stādījām , jo vēlamies padarīt gan Latviju, gan Nīcgali zaļāku.  Īpaši pateicamies skolotājai Antijai un skolotājam Gubertam par sagādātajiem bērziņiem, skolotājam Raimondam un 8.,9. klases zēniem par vietas izvēli un bedrīšu izrakšanu. Liels paldies arī 1.-9.klases skolēniem un audzinātājiem par čaklo strādāšanu.

2. 30. aprīlī  Nīcgales pamatskolas vēstures skolotājs Andris Pakers par godu Latvijas Neatkarības atjaunošanas 25. gadadienai rīkoja filmu pēcpusdienu. 8.-9.klašu skolēni noskatījās V.Avotiņa filmu „Uzturiet debesis spēkā…”.

3. Katru gadu 1.maijā Nīcgales pagastā norisinās pagasta svētki. Svētkos piedalījās arī  Nīcgales pamatskolas skolēni. Pagasta iedzīvotājus priecēja skolas 1.-4.klašu tautu deju kolektīvs (vadītāja B.Mukāne), 3.-8.klašu vokālais ansamblis (vadītāja V.Vanaga), 2.-8.klašu folkloras kopa (vadītāja V.Vanaga), 8.-9.klašu konkursa „Mana Latvija”  dalībnieki (sk. A.Pakers, A.Grudinska). Skolnieces Angelīna Lapšina un Elizabete Ruža pagasta iedzīvotājiem un viesiem prezentēja savus radošos darbus „Mana skola”(sk. I.Ašķeļaņeca) un „Vieta, kur es dzīvoju” (sk.B.Mukāne). Paldies visiem par piedalīšanos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *