Latvijas Neatkarības proklamēšanas gadadienas koncerts Špoģu vidusskolā

Rudens vējos ieskauta, krāsainām lapām izraibināta, miglas vāliem caurvīta, retu saules staru apmīļota, Latvija sagaida savu 96. dzimšanas dienu. Arī Špoģu vidusskolā Patriotu nedēļas izskaņā ieskandinājām Latvijas dzimšanas dienu ar krāšņu koncertu. Tajā ar savu raito deju soli skatītājus priecēja Špoģu vidusskolas jauniešu deju kolektīvs, ar skanīgām  dziesmām svētku sajūtu uzbūra 5.-9. klašu koris, vidusskolas un sākumskolas vokālie ansambļi, Špoģu mūzikas un mākslas skolēnu audzēkņu sniegums, kā arī īpašā viešņa – soliste Jūlija Peceviča.

Ko bērni, jaunieši var uzdāvināt savai valstij viņas dzimšanas dienā? Savu cieņu, savu lepnumu, savus darbus, savu dziesmu, savu deju. Un to mūsu mazā Latvija saņēma – ikviens mūsu skolas skolēns pielika savu roku svētku tapšanā – gan Patriotu nedēļas pasākumos, gan Latvijas dzimšanas dienas koncerta sagatavošanas laikā. Ikviens sajuta un dāvāja sajūtu, ka dzīvojam savā zemē, dāvājam tai savus darbus un jūtamies piederīgi un atbildīgi.

Lai šī svētku sajūta, patriotiskā noskaņa, Latvijas sajūta sirdī visus mūs pavada arī ikdienā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *