Latvijas Republikas proklamēšanas 97. gadadienai veltīts svinīgais pasākums Birznieku pamatskolā

LATVIJA, LATVIJA!
Dzimtene mana! Tu – labā!
Likteņa zvanā kāds jaunu laikmetu sit…
Latviešu dvēseles senseno brīnumu glabā,
Novembrī skaistāko vārdu – Astoņpadsmit!
/dzejoļa autors Lūcija Sāgameža-Nāgele, 1945/

17. novembrī Birznieku pamatskolā notika Latvijas Republikas proklamēšanas 97. gadadienai veltīts svinīgais pasākums.

Svētku koncertu vadīja 9. klases skolēni. Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltītā koncertā skolas aktu zālē uzstājās skolēni no pirmās līdz devītajai klasei. Skanēja gan tautas dziesmas „Rīga, Rīga, staltā Rīga!”, „Kur tu teci, gailīti mans”, „Dzimtene”, par godu Latvijas dabas krāšņumam izskanēja dzejolis „Kur?”, „Šo pašu svētāko tu neaizmirsti”, tika slavēta Latvijas galvaspilsēta ar tautasdziesmu „Sen to Rīgu daudzināja”, par godu mūsu dzimtenei izskanēja dzejolis „Mēs augam Latvijā un Latvijai”, kā arī sākumskolas skolēni izdejoja tautas dejas. Koncertā arī piedalījās Birznieku pamatskolas pirmsskolas audzēkni ar dzejoli.

Valsts dzimšanas dienas lepnums un prieks ir ticis ikvienam, kurš vēlējās to saņemt, visiem, kam sirdī mīt Latvija. Dievs, svētī Latviju!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *