Laucesas pamatskolas koris ceļo kopā ar „Skolas somu”

Š. g. 23. novembrī projekta „Latvijas skolas soma” ietvaros Laucesas pamatskolas korim bija iespēja doties ekskursijā ar vēsturisko tramvaju un iepazīties ar Daugavpils ievērojamākajām vietām. Skolēni iepazinās ar pilsētas vēsturi. Daugavpils ir viena no trim Latvijas pilsētām, kurās kursē tramvajs. Pēc tam skolēni apmeklēja Latgales zoodārzu. Gida pavadībā skolēni iepazina eksotiskus dzīvniekus. Dzīvē dzīvnieki izskatās daudz iespaidīgāki nekā grāmatās. Informācija, kas tika iegūta zoodārza apmeklējuma laikā, tiks izmantota mācību procesā dabaszinību un vizuālās mākslas stundās. Zoodārzā skolēniem bija piedāvāta iespēja paglāstīt bruņurupučus un trušus, kas veicina labāku atcerēšanos. Mācību ekskursija kā metode ir ļoti svarīga, tāpēc ka mainot vidi, tā dažādo skolas ikdienu un paaugstina motivāciju, rada prieku skolēniem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *