Laucesas pamatskolas skolēni laureāti „Vēsture ap mums”

Laucesas pamatskolas skolotājas Marijas Petrovskas vadībā 9. klases skolēni Anastasija Ņikitina un Daniils Ziļs 2021.gadā piedalījās skolēnu radošo darbu un pētījumu konkursā „VĒSTURE AP MUMS,” Rīgā. Konkursa tēma 2020./2021.m.g. bija „GARASPĒKA BARIKĀDES.”

Otrajā kārtā uzaicinātie finālisti – mūsu 9.klases skolēni prezentēja savu darbu Zoom platformā. Žūrijas komisija pilnā sastāvā uzklausīja pretendentus, vērtēja prasmi pastāstīt par savu pētījumu un argumentēti atbildēt uz jautājumiem. Skolēni ieguva 3. vietu valstī.

Konkursu Latvijā rīko Vēstures skolotāju biedrība sadarbībā ar starptautisko Eustory tīklu (Eustory – History Network of Young Europeans). Konkursa mērķis ir veicināt skolēnu interesi par Latvijas vēsturi, kā arī kritiskās domāšanas, avotu analīzes prasmju un radošo spēju attīstīšana.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *