Lielā Talka Salienas vidusskolā

Lielās Talkas ietvaros Salienas vidusskolas 10.-12.klases jaunieši uzkopa dabas objektu teritoriju pie K.Griguļa pieminekļa, pie Lielā akmens un Poguļankas upītes krastus.

Tika iznesti no meža un izvesti koku zari, stumbri (3,5 traktora piekabes). 12.klases meitenes uzkopa teritoriju pie ornitologa un bērnu rakstnieka Kārļa Griguļa piemiņas akmens. 11 klases jaunieši iztīrīja avotiņu un strautiņa tecējuma krastus. Aizsargajamo dabas objektu uzkopšanā piedalījās 31 vidusskolas jaunietis, skolas direktore Antoņina Redkova, skolotājas Zinaida Suhametova un Kristīna Glagoļeva.

Pa ceļam uz skolu tika savākti lielceļa malās no Poguļankas līdz Salienai izmestie gruži.

8.klases skolēni un klases aaudzinatāja Tatjana Lebede uzkopa Salienas ciema teritorijā, bet 7. klases skolēni ar Liānu Korabļovu savāca izmestos atkritumus lielceļa malās no Salienas pagasta robežas līdz Salienas centram. Kopā tika piepildīti 26 maisi.

5., 6. un 9. klases skolēni un klases audzinatājas Tatjana Sorokina, Irēna Afanaseviča un Elvīra Semjonova uzkopa parku pie skolas.

Labi pastrādāja arī 1.-2.klases skolēni un viņu klases audzinatājas Gaļina Mizere un Olga Keiviša – ceļmala pie skolas stadiona ir tīra no rudens lapām.

Nelabvēlīgie laika apstākļi neļāva paveikt visus iecerētos darbiņus skolas un ciema teritorijas labiekārtošanā.

Ceram, ka visi novada iedzīvotāji saudzēs mūsu dzimtenes skaisto dabu un labprāt apmeklēs Salienas pagasta aizsargājamos dabas objektus Poguļankas upītes krastos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *