Lieldienas Medumu internātpamaskolā

Nāc, nākdama, Liela diena,
Visi bērni tevi gaida,
Visi bērni tevi gaida,
Aiz vārtiem sasēduši.

Lieldienas ir prieka svētki, tādēļ Trešajās Lieldienās 5.aprīlī Medumu internātpamatskolas bērnus gaidīja Lieldienu lustes un izdarības. Skatītājus priecēja 2.-3.klases skolēnu deja “Gailīši”, vecāko klašu skolēnu pantomīma un mūzikas instrumentu orķestris, kā arī citi interesanti priekšnesumi.

Ar savām skanīgajām balsīm skolu pieskandināja pedagogu kolektīvs un puiši no 7.klases ar skaistu dziesmu. Ceļojot pa stafetēm, visi dabūja izlēkāt lieldienu maisā, ripināt un cīnīties ar krāsotām olām, padejot un veikt dažādus ar šiem svētkiem saistītus uzdevumus.

Šogad Lieldienu svētki priecēja mūs ne tikai ar jautrību, bet arī ar siltu, saulainu laiku. Paldies svētku organizatorei skolotājai Marijai Celminskai un visiem pasākuma dalībniekiem!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *