Lieldienu pasākums lieliem un maziem!

Lieldienās šupoties,
Lieldienās priecāties-
Par pirmiem ziediņiem
Par raibām oliņām.

Kas ir aizrautīgākie Lieldienu svinētāji? Kam visvairāk patīk ievērot Lieldienu tradīcijas? Kas prot krāsot skaistākās Lieldienu olas? Kas visvairāk gaida Lieldienu zaķi? Protams, tie ir bērni!

Šogad 23. un 24. aprīlī Naujenes pirmsskolas izglītības iestādē “Rūķītis” svinēja Lieldienas. Svētku rītā bērni kopā ar Cāļiem Čiepu, Čiepiņu un Lieldienu Zaķi  gāja jautrās rotaļās, dziedāja jaukas dziesmas par pavasari un saulīti, dejoja dejas. Pēc tam bērni rīkoja olu kaujas un olu ēšanu, kas visiem sagādāja lielu prieku un jautrību!

Naujenes pirmsskolas izglītības iestādes „Rūķītis” kolektīvs novēl visiem izšūpoties šūpolēs, izsisties ar olām, un ja vēl izdodas strautā muti nomazgāt Lieldienu nedēļā, tad veselība visam gadam būs garantēta. Priecīgas Lieldienas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *