„Literārā kafejnīca” Birznieku pamatskolā

Birznieku pamatskolā projekta „Kopā būt!” ietvaros novembra pasākuma cikla moto „Mēs Latvijā!” Mēneša sākumā notika brīnišķīga fotoizstāde „Es un mana ģimene.” Fotoizstādē atspoguļojās laimīgākie mirkļi no ģimenes dzīves, kā bērni un vecāki pavadīja brīvo laiku kopā, kā viņi palīdzēja viens otram.

Vēl viens interesants pasākums, kurš notiks skolā šajā mēnesī – „Literārā kafejnīca”. Starp vecākiem pagasta iedzīvotājiem ir tādi, kas paši raksta dzejoļus, sacer stāstus, bet bērni to nezina. Tāpēc mūsu literārā kafejnīca atklāja šos noslēpumus. Pasākumā viesojās pagasta iedzīvotāja Alla Šimane. Viņa emocionāli lasīja savas dzejoļus par Dzimteni, dabu, par draudzību un mīlestību. Viņas dzejoļi tika publicēti laikrakstos, pagasta avīzē. Šajā pasākumā mūsu skolas bērni arī lasīja dzejoļus.

Tikšanās notika draudzīgā un siltā atmosfērā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *