Mācāmies sasniegt mērķus

Jau otro reizi Medumu pamatskolā 7.-9. klašu skolēniem projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros tika organizēta nodarbība “Mērķu sasniegšana”.

Skolēnus diskusijās iesaistīja Ruta Silapētere, biedrības KPK „Tilts” Daugavpils struktūrvienības vadītāja. Nodarbības laikā skolēni veica pašizpēti, tika sniegta informācija par karjeras izvēles ceļa savstarpējo saistību ar mērķu izvirzīšanu. Skolēni saņēma informāciju par pašvērtējuma un sekmīgas karjeras izvēles savstarpējo saistību, izzināja nepieciešamās īpašības, kuras jāattīsta sevī, lai veidotos veiksmīga karjera.

Lektore uzsvēra, ka izvirzot mērķi, rodas motivācija rīkoties. Mērķis kalpo cilvēkam, nevis otrādi. Ja ir mērķis, tad tā labā ir vērts mainīties un censties.

Paldies par jauko nodarbību!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *