Mācību brauciens uz Birznieku pamatskolas literāro pasākumu

22. oktobrī Lāču pamatskolas 9.b klases skolēni kopā ar krievu valodas un literatūras skolotāju N. Ponleitneri bija ciemos Birznieku pamatskolā. No pagājušā mācību gada starp divām skolām uzsākās tāda tradīcija, ka satikties kopā ārpusklases pasākumā, kas veltīts literāra dzejnieka dzejai, pārrunāt kopā par literārām tradīcijām, par dzeju, arī palasīt dzejoļus un vienkārši apmainīties ar viedokļiem ar saviem vienaudžiem no citas skolas Daugavpils novadā.

Pavasarī mūsu skolu apmeklēja skolēni no Birznieku pamatskolas, bet pirms rudens brīvdienām mūsu skolēni bija sirsnīgi sveicināti Birznieku pamatskolā kopā ar krievu valodas un literatūras skolotāju G. Kužovniku. 22. oktobrī mēs ļoti daudz runājām par krievu dzejnieka S. Jeseņina dzeju, lasijām daudz dzejoļu. Skolēni no Birznieku pamatskolas sagatavoja mums ļoti interesantu prezentāciju par S. Jeseņinu. Pēc literāra pasākuma 9. klases skolēniem bija dažādas tēmas, lai pārrunātu tās pie uzklāta galda. Skolēni dzēra tēju ar ābolu pīrāgu un stāstīja viens otram par saviem plāniem uz nākotni pēc 9. klases beigšanas.

Mēs ceram, ka atkal tiksimies kopā un mums būs dažādas tēmas, par ko parunāt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *