Mācību ekskursija „Pretī zelta rudenim”

18. septembrī Lācu pamatskolas 1. – 5. klašu skolēni devās mācību ekskursijā uz atpūtas parku „Stalkers”. Ekskursijas laikā skolēni iepazina skujinieku dzimtas kokus, par kuriem viņi mācījās dabaszinību stundās. Iegūtās zināšanas skolēni izmantos mācību stundās, savus novērojumus un iespaidus pielietos ar klasi, piedaloties Zemkopības ministrijas konkursā „Mūsu mazais pārgājiens”.

Atpūtas parka teritorijā ir ierīkotas vairākas atpūtas vietas bērniem, skolēni aktīvi pavadīja brīvo laiku, spēlēja futbolu un citas spēles ar bumbu.

Skolēni ar prieku vēroja dabas krāšņumu un priecājās par iespēju baudīt dabu un pavadīt brīvo laiku kopā ar klasesbiedriem.

Pateicāmies Saemas deputātam Rihardam Eigimam par iespēju izbaudīt dabas krāšņumu atpūtas parkā „Stalkers”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *