Mācību ekskursija projekta “Skolas soma” ietvaros

18. decembrī Vaboles vidusskolas sākumskolas skolēni „Skolas somas” ietvaros, apmeklēja Skrindu dzimtas muzeju Vabolē. Skolēniem bija iespēja satikties ar rūķi, kurš izstāstīja, kas ir muzejs, ko dara muzejs un kāpēc muzejs ir vajadzīgs. Rūķis cienāja ar piparkūkām un izrādīja muzeja telpas, kurās bērniem bija iespēja aplūkot senlaicīgas lietas, fotogrāfijas, rokdarbus. Pēc senlietu apskatīšanas, bērni no papīra pagatavoja lukturīšus. Savukārt muzeja direktore A.Lazdāne skolēniem stāstīja un rādīja filmiņu par maizes ceļu. Pēc filmiņas bērni cienājās ar maizīti, kuru bija izcepusi muzeja direktore A.Lazdāne. Maizīte bija ļoti garda! Pēc cienāšanās ar maizīti, bērni fotografējās ar rūķu saimi, kuri rotā Skrindu dzimtas muzeju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *