Mācību ekskursija uz Daugavpils cietoksni

Šī gada 18. septembrī Lāču pamatskolas 6. – 9. klašu skolēni devās ekskursijā uz Daugavpils simbolu – Daugavpils cietoksni un Daugavpils universitātes dabaszinību un tehnoloģiju pētniecisko centru. Mācību ekskursijas laikā skolēni iepazinās ar Daugavpils cietokšņa vēsturi no celtniecības laika līdz mūsdienām. Daugavpils cietoksnis ir vienīgā fortifikācijas celtne Eiropā, kas saglabājusies pirmatnējā veidā.

Bērniem bija iespēja apskatīt cietokšņa vaļņus un telpas, kas atrodas zem tiem. Skolēni apskatīja izstādi par Daugavpils cietokšņa vēsturi, kas atrodas restaurētā ūdenstornī un 19. gadsimta kostīmu izstādi. Skolēni uzzināja arī par cietokšņa dzīvi šodien.

Daugavpils universitātes apmeklējuma laikā skolēni apskatīja pētnieciskās laboratorijas, kur notiek dažādi pētījumi bioloģijas jomā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *