Mācību ekskursija uz Latgales zoodārzu

Rudens ir ekskursiju mēnesis. Šogad, kā jau katru gadu, norisinājās Daugavpils novada 3.-4. klašu skolēnu mācību ekskursija. To organizē angļu valodas MA. 22. oktobrī 15 izglītojamie un viņu skolotāji devās mācību ekskursijā uz Latgales zoodārzu. Tur mūs sagaidīja entomologs Valērij Vahruševs un lieliski pildīja gida pienākumus. Skolēniem bija iespēja ne tikai apskatīt un nobildēt dzīvniekus, bet arī paglaudīt, paturēt rokās un pašiem tos pabarot. Visvairāk skolēniem patika pērtiķi un zivis. Pēc jaukās ekskursijas devāmies uz Daugavpils novada Izglītības pārvaldi, tur skolēniem bija sagatavotas dažādas radošās darbnīcas. Izglītojamie izgatavoja krokodilu, zīmēja plakātu „Mans mīļākais dzīvnieks”, attēloja dzīvniekus un klausījās un dziedāja dziesmiņu „Let’s go to the Zoo”. Noslēgumā izglītojamie saņēma jaukus sertifikātus par dalību pasākumā. Paldies skolotājiem un skolēniem, kas piedalījās mācību ekskursijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *