Mācību ekskursija uz Vaboli Daugavpils novadu dienu ietvaros 4-9.klasei

Ekskursiju vadīja skolotājas Dina Žilvinska un Maruta Kuriga.

Vabolē mēs apmeklējām Skrindu dzimtas muzeju. Ekskursijas laikā mēs ieguvām jaunu informāciju par Vaboles krucifiksiem un Skrindu dzimtu. Uzzinājām par projektiem, kurus īstenojuši Vaboles jaunieši un pieaugušie. Mēs arī rakstām un īstenojam projektus savā pagastā, tāpēc viņu pieredze bija interesanta. Apskatījām muzeja eksponātus un bildes.

Devāmies ekskursijā pa  Vaboles parku, kurā skolotāja Maruta Kuriga pastāstīja par parka vēsturi un aizsargājamajiem augiem. Apskatījām arī Vaboles vidusskolu un skolas stadionu. Ekskursija bija interesanta, jo ieguvām daudz jaunas informācijas par Vaboli un Vaboles vidusskolu.

Autors: 8.klases skolniece Dina Soma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *