Mācību evakuācija Naujenes pamatskolā

8. septembrī Naujenes pamatskolas skolēni un skolotāji atcerējās, kā rūpēties par savu un līdzcilvēku drošību ugunsgrēka gadījumā. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUDG) Latgales reģiona brigādes Daugavpils 2. daļas inspektors kapteiņa Artjoma ANUFRIJEVA vadībā skolā atskanēja ugunsgrēka trauksmes signāls. Kā paredz skolas ugunsdrošības noteikumi, evakuācijas gadījumā visiem ēkā esošajiem cilvēkiem ir jādodas ārā uz skolas basketbola laukumu. Skolotāju pavadībā bērni to veiksmīgi izdarīja. Prieks par mūsu skolēniem, kuri mierīgi, bez panikas devās laukā no skolas. Kā atzina glābšanas dienesta darbinieks, evakuācija ir noritējusi veiksmīgi.

Atceries:

  • dzirdot trauksmes signālu, nekavējoties jāuzsāk evakuācija
  • mantas atstāj – tās nav Tavas dzīvības vērtas
  • seko sava skolotāja norādēm
  • dodoties pa kāpnēm, neskaries pie margām – tās var būt karstas, ej tuvāk sienai
  • visi pulcējas norādītajā vietā
  • atrodoties norādītajā pulcēšanās vietā, visu laiku paliec kopā ar savu klasi
  • šis nav īstais brīdis jaukai sarunai ar draugu no citas klases

Pēc mācību evakuācijas procesa Daugavpils 2. daļas inspektors kapteinis Artjoms ANUFRIJEVS 1. un 2. klases skolēniem atgādināja ugunsdrošības noteikumus, uzdāvināja informatīvos bukletus.

Rūpēsimies par savu un citu drošību kopā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *