Mācību seminārs vokālo ansambļu vadītājiem

Daugavpils novada Kultūras centrā Dobeles ielā 30, Daugavpilī 2014.gada 5.februārī no plkst.12.00 līdz 16.30 notiks mācību seminārs vokālo ansambļu vadītājiem. Seminārā tiks sniegta informācija par vokālā ansambļa veidošanas pamatprincipiem, par vokālā ansambļa repertuāra politiku, par darbu ar nošu materiālu un nacionālajiem un starptautiskajiem konkursiem. Praktiski tiks parādīti iedziedāšanās vingrinājumi, ķermeņa sagatavošanas dziedāšanai vingrinājumi, tembrālā ansambļa veidošana.

Semināru vadīs Mārīte Puriņa, Latvijas vokālo ansambļu asociācijas vadītāja.
Cena vienam dalībniekam 12,78 EUR
Iepriekšēja pieteikšanās uz semināru obligāta.
Kontaktinformācija:
terezija.ubele@dnkp.lv, 654 35512, 28379611

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *