Maizes un darba garša

Projekts “Latvijas skolas soma” Randenes pamatskolas skolēnus februāra beigās aizveda uz “Lāču” maizes ceptuvi. Tā atrodas Babītes pagastā, Skauģos.

Mācību ekskursijas laikā skolēniem bija iespēja iepazīties ar darbietilpīgo maizes cepšanas procesu. Izrādās, ka “Lāču”” maizi cep pēc senām receptēm, tikai no kvalitatīvām un dabiskām izejvielām. Ieraugs un katrs maizes kukulītis ir rūpīgs maizes meistara roku darbs.

Skolēni aplūkoja lielās krāsnis, kur notiek noslēdzošais process. Maize tiek cepta īstā, mūrēta, ar malku kurinātā krāsnī uz klona virsmas. To cep no 1 līdz 2 stundām, bet kopējais klaipiņa pagatavošanas laiks ilgst līdz pat 36 stundām.

Ceptuves apmeklējuma laikā skolēni uzzināja par maizes vērtīgajām īpašībām. Tāpat notika radošas nodarbes. Sadaloties komandās, audzēkņi veidoja kliņģerus, kurus pēc to izcepšanas saņēma līdzi. Katrs skolēns izcepa unikālu cepumiņu. Bija iespēja no mīklas pagatavot īstu rudzu maizes klaipiņu, apmīļot to un ielikt krāsnī, lai pēc tam skatītu savu roku veikumu. Un, protams, neiztika bez dažādu Lāču gardumu degustācijas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *