Mājturības un tehnoloģiju skolotāju radošā gada nogale Naujenes pamatskolā

Mācību gada pirmā semestra izskaņā Daugavpils novada meiteņu mājturības skolotāju apvienība apmeklēja semināru Naujenes pamatskolā, kuru vadīja Naujenes pamatskolas mājturības un tehnoloģiju skolotāja Zinaīda Pauliņa. Visas dienas garumā skolotāji tika nodarbināti radošajās darbnīcās. Semināra sākumā direktors iepazīstināja ciemiņus ar skolu, tās mācību un audzināšanas darbību.

Mājturības skolotājas radošajā darbnīcā „Grāmattārps” izgatavoja grāmatzīmes no moderniem materiāliem, „Ķepaušu ķēķis” deva iespēju eksperimentēt virtuvē un cept garšīgus kēksiņus, „Trāpīga acs, stingra roka” pierādīja to, ka meitenes un skolotājas prot nodarboties ar nopietnām lietām, šaut un apstrādāt kokmateriālus. „Lipīgie dadzīši” demonstrēja meistarklasi ar maz pazīstamiem materiāliem: kā no plastmasas gabaliņiem var izveidot magnētiņus.

Skolotājas varēja smelties daudz jaunu ideju darbam, diena izvērtās radoša, kam sekoja semināra noslēgums, izvērtējums un ekskursija uz Naujenes Novadpētniecības muzeju.

Foto galerija

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *