Mājturības un tehnoloģiju stundās tapušo bērnu darbu izstāde

Bērnu darbu izstāde

2014.gada 9.maijā tika atklāta jau par tradīciju kļuvusī mājturības un tehnoloģiju stundās tapušo darbu izstāde. Interesenti tajā var iepazīties ar 5.-9.klašu skolēnu darbiem.

Plaši pārstāvēti tekstila tehnoloģiju stundās tapušie darbi dažādās rokdarbu tehnikās- adīšana, tamborēšana, izšūšana, auduma apgleznošana u.c. Izstādes apmeklētājus, kā arī pašus autorus, priecē gan praktiskas lietas, gan interjera priekšmeti- cimdi, zeķes, šalles, sedziņas, glezniņas, džemperi, vestes, somas, spilveni, mobīlā telefona maciņi, cepures u.c.

Izstādē apskatāmi arī koka un metāla tehnoloģiju stundās, kā arī kokapstrādes pulciņā tapušie interjera priekšmeti kombinētās kokapstrādes un metāla apstrādes tehnoloģijās- svečturi, gleznas, intelektuālā sporta piederumi u.c.

Izstāde būs apskatāma līdz 16.maijam.

Paldies par ieguldīto darbu un laiku, kā arī pacietību brīnišķīgo darbu tapšanā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *