Mākslas pēcpusdiena “Apkalnmājās”

30.septembrī Vaboles vidusskolas 1.-4. klašu skolēni devās ekskursijā projekta “Skolas soma” ietvaros. Ekskursijas galamērķis bija Rēzeknes novada Vērēmu pagasta “Apkalnmājas”, kur mūs visus laipni uzņēma māju saimniece Irēna. Skolēniem piedalījās izglītojošā programmā par Latgales kultūrvēsturi, tika stāstīts par dažādiem amatiem un amatu meistariem. Skolēni tika iepazīstināti ar ādas izstrādājumu darināšanas amatu, kā arī radošajā darbnīcā skolēniem bija iespēja izveidot no ādas pašiem savu atslēgu piekariņu. Bērniem šī aktivitāte sagādāja vislielāko prieku, jo katrs gribēja izmēģināt, kā tas ir, apstrādāt ādu un darināt no tās skaistas lietas.

Laiks bija jauks un saulains, tādēļ pēc nodarbībām varēja baudīt “Apkalnmāju” skaisto ainavu un pavadīt laiku spēlējot veselību veicinošas spēles un rotaļas spēļu laukumā.

Kā saka paši bērni: “Šī bija lieliska un interesanta mācību ekskursija!”, citi saka: “Ekskursijā visinteresantākais bija tas, ka man pašam izdevās izgatavot savu mākslas darbu – skaistu atslēgu piekariņu.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *