Māmiņas diena NPII „Rūķītis”

Ziedošais pavasaris sākas ar skaistiem un gaidītiem svētkiem – Māmiņas dienu.

2015.gada 7., 8. un 11.maijā Naujenes pirmsskolas izglītības iestāde „Rūķītis” audzekņi sveica savas māmiņas Mātes dienā, dāvinot tām koncertu, bērni priecēja māmiņu, vecmāmiņu un pārējo skatītāju acis un sirdis – centīgi un sirsnīgi izpildot savus priekšnesumus.

Gan mazie, gan lielie, gan vidējie – visi dzied āja un dejoja  no sirds, lai iepriecinātu pasākuma viesus. Kas gan var būt labāks par smaidu māmiņas sejā un prieku māmiņas acīs! Ja ar māmiņu kopā priecājas arī tētis, vecmāmiņa un vectētiņš, tad ir tik līksmi ap sirdi.

Daudz saldu bučiņu visām Daugavpils novada māmiņām sūta visis NPII „Rūķītis” kolektīvs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *