Māmiņas dienas koncerts Špoģu vidusskolā

dejo mazākie skolas dejotāji

Špoģu vidusskolā 9. maijā izskanēja Māmiņas dienai veltīts koncerts. Tas ir kļuvis par ikgadēju tradīciju. Pasākums ir plašs koncerts, kurā uzstājas un savu prasmi rāda visi skolas kolektīvi. Apmeklējot šo koncertu, māmiņas, vecmāmiņas un citi ģimenes locekļi iepazīst savus bērnus ārpusstundu aktivitātēs. Koncertā uzstājās dažādu vecumu – no piecgadnieka līdz 12. klases skolēnam- dejotāji, dziedātāji, daiļlasītāji. Koncerts tika atklāts ar Dabas mātes pavasara modināšanu, akcentējot mātes un dabas vienotību. Pavasara dziesmas vēstneši bija sākumskolas ansamblis, skolotājas Gunas Pētersones vadībā. Folkloras kopa, novadu un republikas konkursu un skašu 1.,2 pakapēs diplomu laureāte, ieskandināja dziesmu skolotājas Marijas Umbraško iedrošinātas. Raits bija dejas solis arī mūsu 3.,4 klases deju kolektīvam, kuri skolotājas Antras Dombrovskas vadībā arī novadā ieguva 1.pakapes diplomu. Savukārt ar savu brašumu, enerģiju un atraktivitāti applausus izpelnījās vidusskolēnu deju kolektīvs, arī skolotājas Antras vadīts. Skolotāja Aija Ozoliņa bija ievingrinājusi balsis skanīgam dziedājumam gan 1.-4. klašu kora skolēniem, gan plašajam 5.-9.klašu (2.pakāpes diploma ieguvējas) korim, gan 6. klases meiteņu ansamblim. 4.,5. klases ansamblis aizkustināja ar „Šūpuļdziesmu”, bet  vismīļākie, mazākie un patiesākie bija 5 gadīgie dziedātāji, skolotājas Gunas Pētersones vadīti. Tikpat azartiski un centīgi 5.gadīgie bērni un 1. klases skolēni arī dejoja, skolotāju Gunas un Antras mācīti. Koncerta izskaņā uzstājās zēnu koris, skolotājas Anžellas Pecevičas vadīts. Visus pārsteidza ar savu apbrīnojamo balsi 12. klases skolēns Andris Bižāns, skolotājas Anžellas Pecevičas vadībā. Izsakām vissirsnīgāko pateicību dejotājiem, dziedātājiem, daiļlasītājiem, vadītājiem Laurai Lāčauniecei un Andim Zepam, skolotājām par ieguldīto nesavtīgo darbu. Pēc koncerta māmiņas varēja aplūkot bērnu rokdarbu, koka un metālapstrādes darbu izstādi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *