Man nav laika rotaļlietām …

Pavasaris… Sieviešu diena… Lielisku dāvanu sagatavoja Lāču pamatskolas pirmsskolas grupas “Lāčuks” audzēkne Rada Margišvili savai māmiņai svētkos. Tā ir uzvara tiešsaistes lasītāju konkursā “Man nav laika rotaļlietām…”

Visu var paspēt mūsu jaunā aktrise: gan palīdzēt vecākiem dārzā, gan uzcept garšīgus cepumus, lai iepriecinātu vecmāmiņu, gan spēlēties kopā ar vecāko brāli, gan mācīties. Šoreiz Rada iemācījusies Agnijas Barto dzejoli un piedalījās lasītāju konkursā, kurš tika veltīts pazīstamās bērnu dzejnieces Agnijas Barto 115 gadadienai.

Konkursā piedalījās 147 bērniņi 3-5 gadu vecumā. Rada Margišvili ieguva konkursā 1. vietu savā vecumposmā. Šī uzvara ir liels prieks gan Radai, gan viņas vecākiem un pedagogiem.

Liels paldies mammai Elīnai un skolotājai Violetai Lapinskai par bērna sagatavošanu konkursam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *