Margaritas Labonarskas grāmatas ”Байки от Гоши” prezentācija Lāču pamatskolā

19. februārī Starptautiskās dzimtās valodas dienas ietvaros Lāču pamatskolā norisinājās Naujenes pagasta dzejnieces Margaritas Labonarskas grāmatas “Байки от Гоши” prezentācija. Pasākumu vadīja Lācu pamatskolas bibliotekāre Skaidrīte Kardele. Bibliotekāre iepazīstināja sākumskolēnus ar dzejnieces biogrāfiju un daiļradi.

Krāsaina prezentācija palīdzēja bibliotekārei un dzejniecei iepazīstināt klātesošos ar grāmatas varoni Gošu. Dzejniece lasīja savu dzeju un stāstus par Gošu. Čaklie sākumskolēni iemācījās dzejnieces dzejoļus un labprāt tos lasīja. Skanēja arī dzeja par dzimto valodu gan krievu, gan latviešu valodā.

Pasākuma noslēgumā bērni saņēma cienastu no Gošas – konfektes ar novēlējumiem. Skolās bibliotēkai autore uzdāvināja grāmatu “Байки от Гоши”.

Pateicāmies Margaritai Labonarskai par interesantu un aizraujošu grāmatas prezentāciju un kraukšķīgām dāvanām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *