Marinai Andrejevai 3. vieta Latvijas kausa sacensībās

Šogad Latvijas kausa sacensības notika četros posmos Kuldīgā, Liepājā, Jelgavā, Iecavā, bet finālsacensības notika 7.augustā Rīgā. Latvijas kausa sacensību mērķis ir popularizēt un attīstīt vieglatlētiku Latvijā un gatavot jaunus sportistus dalībai starptautiska līmeņa sacensībās. Veiksmīgi nostartēja Daugavpils novada sporta skolas vieglatlēti finālposma sacensībās Rīgā.

1999.-2000. g.dz. grupā Marina Andrejeva izcīnīja 3.vietu tāllēkšanā ar rezultātu 4m 85cm, Jānis Soms sasniedza personisko rekordu 100m skrējienā 12,69sek. (8.vieta), Raivim Vaikulam 4.vieta augstlēkšanā – 1m 50cm.

Pieagušo konkurencē, grupā 1998.g.dz. un vecāki, Arnoldam Japiņam 10.vieta 800m skrējienā – 2min. 02,73sek.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *