Mārtiņdiena Medumu internātpamatskolā

Zeme rīb, rati klaudz,
Kas to zemi rībināja?
Nu atbrauca Mārtiņdiena
Deviņiem kumeļiem.

Mārtiņdiena ir ikgadēja gadskārtu svētku diena, ar kuru beidzas klusais veļu laiks un sākas jautrā ķekatās iešana līdz pat Meteņiem.

Medumu internātpamatskolas skolēni un skolotāji Mārtiņdienu jautri un ar dažādām izdarībām sagaidīja 10. novembrī. Svētki sākās visām klasēm kopīgi pulcējoties svinību zālē, kur jauku noskaņojumu radīja pasākuma dalībnieki, skolotājas Olgas Kralikas vadībā. Par dalībnieku tērpiem un noformējumu rūpējās skolotāja Raisa Avsjukeviča. Kad bijām noskatījušies, tad bija jāsāk vien pašiem dziedāt, dejot, minēt mīklas un parādīt savas prasmes Mārtiņa radošajās darbnīcās. Darbojās arī Mārtiņdienas tirgus – ko tik tur varēja nopirkt – sākot no pašceptiem gardumiem līdz pašu darinatām rotas lietām. Bija iespējams apskatīt arī Mārtiņdienas darbu izstādi, kuru kopā ar skolēniem, organizēja skolotāja Natālija Kuvšinova.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *