“Masļeņica” Biķernieku skolā

Februāra pēdējā nedēļā skolā svinējām „Masļeņicu”. Tie ir ziemas aizvadīšanas svētki un ir vieni no pašiem jautrākajiem. Šai nedēļā katrai dienai ir savs nosaukums un tādēļ bija arī pasākumi, kas ar tiem saistīti. Pirmdienā, kas saucas „Tikšanās” skolēni izveidoja salmu lelli – Masļeņicu.

Trešdiena – „Gardumiņš”. Biķernieku pamatskolas mazpulki cepa pankūkas, jo tās ir galvenais cienasts šajā nedēļā. Pirmo pankūku, protams, kā jau pirmo, ne uzreiz sanāca izcept skaistu, bet garšīgas bija visas pankūkas. Labākās sanāca skolniecei Adelīnai Petrovičai.

Ceturtdiena tā bija visjautrākā diena. Mazpulki parādīja inscinētu pasaku „Dūrainītis”. Visi dziedāja jautras dziesmas, spēlēja spēles, bija konkursi un pankūkas!!!

„Ziema, dodies prom! Pavasari, nāc pie mums ar prieku!” – ar šiem vārdiem skolēni pavadīja ziemu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *