Masļeņica Medumu pamatskolā

Medumu pamatskolā, ievērojot senās tradīcijas, tradicionāli notika ziemas atvadas svētki Masļeņica. Pavasara atnākšanas jautrības ar dažādām paražām un tradīcijām piedāvāja 9.klases skolēni kopā ar krievu valodas skolotāju.

Bija viss, kam šajos svētkos jānotiek: pankūku cepšana un ēšana, skandētas dažādas tautasdziesmas ar humora pieskaņu, rotaļas, čigāna “lieliskā” zirga pārdošana tirgū, vecās sievas precēšanās ar jauno puisi. Svētkus apmeklēja dresētājs no Parīzes ar savu dresēto lāci, iepriecināja mūs ar savu jauko sniegumu un devās uz citu skolu.

Jautrās apļa dejas, rotaļas un sacensības lika visiem celties no savām vietām. Svētku noslēgumā dedzinājām salmu lelli kopā ar savām sliktajām atzīmēm un nedarbiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *