Matemātikas nedēļa Lāču pamatskolā

No 24. līdz 28. novembrim Lāču pamatskolā notika matemātikas nedēļa. Katru dienu skolēniem bija iespēja piedalīties dažādos konkursos.

Ar lielāko interesi 5. – 7. klašu skolēni piedalījās konkursā „Katram savi tautiskie raksti”, risināja dažādus matemātikas uzdevumus.

Visaktīvākie bija 6. klases skolēni Tatjana Hazrjatova, Dmitrijs  Višņevskis, Aleksejs Tihomirovs, Elizabete Kaķīte, 5. klases skolēni Jūlija Gerasimova, Inna Tominga, Valentīns Kodačs, 7. klases skolniece Elīna Krivobokova.

Matemātikas nedēļas noslēguma pasākumā „Burvīgā matemātika”  cīnījās komandas „ab” un „x2”. Viņi aktīvi piedalījās dažādos konkursos: „Jautri rēķinam”, „Kurš vairāk”, „Uzmini šifru”, „Trenējam atmiņu”, „Kvadrāts”, „Lielā spēle”, „Pazudušie skaitļi”.

Uzvarēja komanda „x2”. Visi skolēni tika apbalvoti ar diplomiem un piemiņas dāvanām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *