Matemātikas skolotāju seminārs Kalupes pamatskolā

Kad Ziemassvētku brīnums nāk,
Meklēsim sudrabu,
To balto, kas trīc
Tepatās – mūsos pašos.

Ar šādu moto Ziemassvētku priekšvakarā 14. decembrī noritēja matemātikas skolotāju seminārs Kalupes pamatskolā.

Mācību priekšmetu semināros ir pierasts redzēt sava mācību priekšmeta kolēģu pieredzi, taču šoreiz kā patīkams pārsteigums bija matemātikas lietojums citos mācību priekšmetos (starppriekšmetu saikne).

Semināra pirmajā daļā vērojām „garšīgo matemātiku” – pirmsskolas audzēkņu sniegumu skolotājas Karīnas Bagijevas vadībā. Tālāk sekoja „literārā matemātika”, kur literatūras skolotajas Irēnas Mukānes vadībā tika meklēti latviešu folklorā visbiežāk sastopamie skaitļi un rēķināts Dainu skapja tilpums. Visbeidzot tika atklāta „mērošā matemātika” majturības skolotajas Sanitas Cirses vadībā.

Otrajā daļā skolotāja Tatjana Romanceviča vadīja ārpusklases pasākumu – konkursu 5. – 9. klašu komandām „Matemātiskais maratons”.

Seminārs noritēja sirsnīgā pirmsziemassvētku atmosfērā, par ko liels paldies Kalupes pamatskolas kolektīvam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *