Mātes diena – citādi, nekā ierasts

Jau dažus mēnešus dzīve pilnīgi visās jomās rit citādāk nekā ierasts. Ārkārtējā situācija ir ieviesusi korekcijas arī tajā, kā šogad tika svinēta Mātes diena. Ja nedzīvo ar mammu kopā, tad klātienē viņu sveikt nav iespējams. Tāpēc nolēmām iepriecināt mammas attālināti. Ja proti dejot, tad mammas būs sajūsmā par attālinātu priekšnesumu, ko var verot no droša attāluma, atrodoties uz durvja sliekšņa vai vērot pa logu. Mūsu skolas deju grupa ”Tornado” (vadītāja A. Mihailova) uzstājās piecos daudzdzīvokļu māju pagalmos un veltīja visām māmiņām savu deju apsveikumu.

Ja uzstāšanās tomēr nav tava stiprā puse, tad laba sveikšanas alternatīva ir paša zīmēta atklātne un apsveikums. Skrudalienas pagasta Silenes bibliotēkas Facebook lappusē Silenes kultūras nams aicināja piedalīties akcijā „Atklātne māmiņai”. Interešu izglītības skolotāja Oksana Andrule attālināti organizēja divas radošās darbnīcas „Zieds” un „Tauriņš”.

Lai gan skolas telpās bērnu balsīs šogad gandrīz tā kā nedzirdējām, tomēr daudzi interešu izglītības skolotāji ir atraduši veidus, kā ar skolēniem organizēt pulciņu darbu. Darba formas ir dažādas, bet pedagoģi noskaņoti pozitīvi. Arī audzēkņiem prieks, ka ir iespēja turpināt darīt to, kas ļoti patīk!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *