Mātes diena Laucesas pamatskolā

Š. g. 10. maijā Laucesas pamatskolā notika sporta deju priekšnesums visās vecuma grupās. Šis priekšnesums tika veltīts mūsu dārgajām māmiņām skaistākajos svētkos – Mātes dienā. Skolēni ar prieku dejoja Lēno valsi, Ča-Ča-Ča, Džaivu un Kvikstepu. Deja un ķermeņa valoda var izteikt visu bez vārdiem. Čaklākie dejotāji saņēma visvairāk konfekšu, kuras pēc tam pasniedza savām māmiņām. Māmiņas un vecmāmiņas priecājās par savu bērnu sasniegumiem. Visas māmiņas no bērniem gaida un vēlas, lai viņi būtu veseli, lai veiktos mācībās, lai labi justos skolas kolektīvā. Katrs bērns savai mammai dāvā smaidu, labu vārdu, cieņu, mīlestību un sirsnību. Priekšnesums bija sirsnīgs un jauks, tāpēc ka iepriecināja ikvienu skatītāju. Māmiņas un vecmāmiņas varēja baudīt jauku koncertu un priecāties par savu bērnu sasniegumiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *