“Mazais Lāčplēsis” Birznieku pamatskolā

Tradicionāli šīs dienas rītā vecāku klašu skolēni Laucesas romu-katoļu kapos ar klusuma brīdi piemīnāja kritušos poļu karavīrus.

Skolas zālē 1.-9. klases zēniem tika rīkots sporta konkurss “Lāčplēša spēks”. Konkursa galvenie merķi ir patriotisma audzināšana jauniešos, rosināt skolēnus vairāk interesēties par savu dzimteni un veicināt skolēnu individuālo spēju attīstību.

Zēni piedalījās dažādos konkursos: erudītu konkurss – skolēni parādīja savas zināšanas par mūsu Dzimteni, konkurss “Stprā roka” – armreslings, konkurss “Lidmašīna” – zēni izveidoja līdmašīnu no papīra un parbaudīja kuram līdmašīna lidos tālāk, kā arī daudz citu interesantu konkursu. Zēni parādīja savu stiprumu un drosmi.

Visi sacensības dalībnieki saņēma balvas un diplomus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *