Skatuves runas konkurss “Zvirbulis – 2016”

29.janvārī kopā pulcējās Vaboles vidusskolas sākumskolas un pirmsskolas drošākie runātāji, lai piedalītos ikgadējā skatuves runas konkursā “Zvirbulis – 2016”. Mazie zvirbulēni bija sagatavojuši dzejoļus par dažādām tēmām, bet žūrijas un skatītāju simpātijas un diplomus par 1.vietu ieguva Līga Laimdota Kļaviņa (4.kl.) ar Antona Austriņa dzejoli “Sals uz Daugavas”, Marta Kucina (4.kl.) ar Pētera Sila dzejoli “Žagatas”, Kristers Gronskis (3.kl.) ar Māra Čaklā dzejoli “Spoks”, Aivis Jankovskis (3.kl.) ar Māra Čaklā dzejoli “Divi suņi” un Amanda Semjonova (1.kl.) ar Ulda Ausekļa dzejoli “Abpus Daugavas krastiem”. Šis konkurss dod iespēju katram skolēnam izmēģināt savus spēkus skatuves runā, ar katru gadu pilnveidoties un iegūt iespēju pārstāvēt skolu Daugavpils novada skatuves runas konkursā. Šogad uz novada konkursu devās 1.klases skolniece Amanda Semjonova un ieguva 3.pakāpi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *