Medumu internātpamatskolā notika balle “Jaungada brīnums”

Laika pulkstenis stundas sit
Sirds skaistākās stundas skaita
Atkal viens gads savu ceļu rit,
Pret sauli ved cilvēka gaita.

2015. gada izskaņā Medumu internātpamatskolā notika balle “Jaungada brīnums”. Tikai bērni spēj no sirds priecāties par izpušķotu eglīti un dāvanām un patiesi ticēt brīnumam.

Visu decembri skolas audzēkņi rosīgi gatavojās pasākumam: mūzikas stundās ar skolotāju Olgu Kraliku mācījās dziesmas, dejas un rotaļas, skolotājas Gaļinas Koršņakovas vadībā mājturības stundās skolēni ar skolotājiem Alekseju Korotkovu un Raisu Avsjukeviču rotāja gan skolas telpas, gan balles galveno rotu – eglīti.

Internāta skolotāji palīdzēja audzēkņiem meistarot apsveikuma atklātnes un ielūgumus vecākiem, brīvajā laikā minēja mīklas, piedalījās viktorīnās, ar skolotāju Marinu Celminsku iestudēja ainas no “Jēzus dzimšanas”.

Skolotāji Aleksejs un Tatjana Korotkovi, Tatjana Kovaļonoka, Natālija Kuvšinova, Audrona Sizova izmantoja savu aktiera talantu un ballē pārtapa par Labo Feju un Burvi, Ļauno burvi un Jaungada brīnumu. Kā jau pasakās, labais vienmēr uzvar, tādēļ Jaungada Brīnums ar palīgiem izrādījās daudz pārāks par ļaunajiem spēkiem.

Pēcāk skolēni gāja rotaļās, dejoja un dziedāja, balles noslēgumā Salatētis aicināja visus dalībniekus pie svētku galda.

Nebaidieties sapņot un lai piepildās Jūsu pārdrošākie sapņi!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *