Medumu internātpamatskolā notika Zinību dienai veltīts svinīgais pasākums

Medumu pagasta pārvaldes vadītājs Nikolajs Poltavecs sveica bērnus, vecākus un skolotājus jauno mācību gadu uzsākot, kā arī izteica pateicību skolas darbiniekiem par pienācīgu ASV Bruņoto spēku pārstāvju uzņemšanu, savukārt skolas direktore Gaļina Pisčuļonoka visiem klātesošajiem novēlēja zināšanām un atklāsmēm bagātu jauno mācību gadu. Audzēkņiem tika pasniegtas amerikāņu karavīru sarūpētās rotaļlietas.

Pēc iepazīšanās ar jaunajiem skolēniem bērni devās tikties ar Nezinīti un Podziņu, kur jautrā pulkā minēja mīklas, gāja rotaļās, apguva deju soļus. Pasaku tēlu lomās iejutās mūsu skolas skolotājas Nataļja Kuvšinova un Ludmila Koverova, par muzikālo pavadījumu rūpējās mūzikas skolotāja Olga Kralika. Pasākuma vadītāji Audrona Sizova un Aleksejs Korotkovs visiem novēlēja veiksmīgu mācību gadu, bet skolas zvans Zvaniņš aicināja uz pirmo stundu 2015./ 2016.mācību gadā.

Sveicam visus šajā skolu jaunatnei nozīmīgajā dienā, vēlam, lai Jūsu dzīvē vienmēr atrastos vieta un laiks jaunām zināšanām, darba mīlestībai, viedumam, vēlmei mainīties, jo kā teicis Tautas dzejnieks Rainis: „Pastāvēs, kas pārvērtīsies”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *