Medumu internātpamatskolas audzēkņi apmeklē atpūtas bāzi VIROGNA

Kā pierasts – krustvecāki ir tuvi cilvēki. Medumu internātpamatskolas audzēkņiem ir paveicies – jau 9 gadus Latvijas Dzelzceļš ir gādīgi krustvecāki, tikšanos ar kuriem, bērni gaida ar lielu nepacietību.

2014./2015.mācību gada noslēgumā krustvecāki Medumu un Raudas internātpamatskolas audzēkņus uzaicināja uz tradicionālajām sporta sacensībām atpūtas bāzē VIROGNA.

Sacensībās piedalījās 12 cilvēku komanda no katras skolas. Vēlme uzvarēt bija tik spēcīga, ka dalībnieki pat nepamanīja, ka sāka smidzināt lietus. Drīz vien mākoņi izklīda, un šķita, ka saule priecājas līdz ar bērniem, kuru rīcībā tika nodota piepūšamā pilsētiņa un labiekārtots bērnu rotaļu laukums. Spēļu uzvarētājiem tika pasniegtas dažādas ikdienā nepieciešamas lietas ar Latvijas Dzelzceļa logo. Un kas var būt tīkamāks par brīvdabas pusdienām? Nemanāmi pienāca noslēguma līnijas un atvadu laiks.

Šogad, pateicoties krustvecāku gādībai, audzēkņi līdzi juta Rīgas „Dinamo” spēlei, apmeklēja Latvijas Nacionālo operu.

Izsakām milzīgu pateicību Latvijas Dzelzceļa pārstāvjiem – sabiedrisko attiecību nodaļas speciālistei Mārai Baumanei, kā arī viņas kolēģiem Kasparam un Tomam.

Tikšanās ar Jums vienmēr ir nozīmīgs un patīkams notikums mūsu bērnu ne visai vienkāršajā dzīvē!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *