Medumu internātpamatskolas audzēkņi piedalījās Latvijas speciālo skolu sacensībās novusā

Rudzātu speciālajā internātpamatskolā ceturtdien, 2015. gadā 12. martā notika Latvijas speciālo skolu sacensības novusā. Turnīrā piedalījas komandas no 12. Latvijas internātpamatskolām.

No Medumu internātpamatskolas sacentās skolas novusa turnīra uzvāretāji: Olga Jeršova, Sergejs Sokolovs, Viktorija Straume, Andrejs Tenčs, Nikita Trofimovs. Skolēni piedalījās četrās spēles nominācijās: meitenes, zēni, jaunāko grupu zēni, dubultspēlēs.

Visi parādija labus rezultātus un par to saņēma diplomus un dāvanas.Uzvāru gūt bija ļoti grūti. Pretinieki bija līdzvērtīgi. Iepriecināja Olga Jeršova-ieguva otro vietu un saņēma sudraba medaļu. Un vispatīkamākais-Medumu internātpamatskolas komanda saņēma godalgoto pirmo vietu un atveda skaistu kausu.

Komandu sagatavoja sporta skolotājs Sergejs Bogdanovs.

Mēs esam priecīgi, ka varējam piedalīties šajā turnīrā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *