Medumu internātpamatskolas audzēkņu pasaku ceļojums pa Eiropu

Gandrīz nav iespējams sastapt cilvēku, kam nepatiktu ceļot – jaunas vietas, jauni iespaidi. Vai jūs esat mēģinājuši doties Eiropas ceļojumā ar savu mīļāko pasaku starpniecību? Tieši šāds ceļojums 20.maijā notika mūsu skolā.

Astrīdes Lindgrēnas varonis Karlsons no „Karlsons, kas dzīvo uz jumta” mūs aizveda uz Zviedriju, tad Hansa Kristiāna Andersena Īkstīte piekrita pavadīt mūs uz vēl vienu Skandināvijas valsti – Dāniju.

Tālāk mēs devāmies uz Vakareiropu. Francijā par mūsu gidi pieteicās Šarla Pero Pelnrušķīte, savukārt Itālijā mūs sagaidīja Karlo Kollodi attapīgais nerātnis Pinnokio no „Pinnokio piedzīvojumiem” un Džanni Rodari drosmīgais un jautrais Sīpoliņš no ,,Sīpoliņa piedzīvojumiem”.

Lai arī ceļojums bija aizraujošs un interesants, tomēr ceļš mūs aizveda uz dzimtajām mājām. Tā mēs nokļuvām Annas Sakses ziedu dārzā tepat Latvijā.

Pasaku varoņu lomas spelēja skolēni.  Pasākumu sagatavoja skolotāja Audrona Sizova ar mūzikas skolotāju un internāta skolotāju palīdzību.

Lūk tā, pateicoties brīnišķīgām pasakām, mēs apceļojām Eiropu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *